Pera Sudinoi

Bractwo Ludów Bałtyckich


#1 2009-03-31 15:21:48

Sarunas

wygadany chłop

10755969
Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 10
Punktów :   

Manewry

Jak wiadomo, treningi bractwa skupiają niewiele osób (w tym jeszcze mniej chętnych do walki), więc może warto byłoby przeprowadzić jakieś manewry razem z zaprzyjaźnionymi drużynami z okolic. Byłaby okazja do przećwiczenia walki grupowej, ponieważ jak na razie trenujemy jedynie walkę indywidualną, głównie z racji frekwencji na treningach i niedoborów sprzętu. Dobrze też by było, gdyby każdy się określił, jaką bronią chce się posługiwać, żeby znalazł swoje miejsce w szyku. Gdy już każdy uzupełni braki w uzbrojeniu (w tym ja, bo sam jeszcze nie mam wszystkiego, co potrzebne), można poszukać odpowiedniego miejsca i np. raz czy dwa w miesiącu spotkać się większą grupą ludzi, mam na myśli bractwa z Białogostoku. Jako, że stanowilibyśmy mniejszość, to raczej my musielibyśmy się zorganizować i wybrać w tamte okolice, ale myślę, że transport się znajdzie.
Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2009-03-31 18:09:59

Jaskotel

zbrojny w słowa

3719034
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 68
Punktów :   

Re: Manewry

Ja jestem jak najbardziej za. Zamierzam podnieść tyłek i niedługo do was przyjechać, a jak jeszcze była by większa okazja to wogóle elegancko by było.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbarbet cena szczeniaka Kołobrzeg pola namiotowe