Pera Sudinoi

Bractwo Ludów Bałtyckich


#1 2009-08-14 20:36:02

Audrius

chłop

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 8
Punktów :   

TRENING NIEDZIELNY

Trening odbywa się w każdą niedzielę o 18. Ile można za każdym razem pisać, dzwonić i zapraszać? Dlatego proszę zapamiętajcie drodzy moi tych kilka słów:
-jeżeli nikt nie wspomina o treningu to i tak on jest poinformuję ja lub brat mój (Sarunas) gdy go nie będzie
-poinformujcie przynajmniej dzień wcześniej o obecności lub jej braku wtedy wiadomo na kogo będzie można liczyć i nie czekać na darmo jeśli po raz kolejny nikt nie przyjdzie
-bądźcie punktualni!!! i w pełni sił (wiadomo o co chodzi)
-spotykamy się tam gdzie zawsze (u Sarunasa i Audriusa), a potem żwirownia

No i co najważniejsze! Treningi są dla Was żeby znowu nie wychodziły braki w przygotowaniu na wyjazdach i co za tym idzie zawód.

ps zadbajcie o kondycję:)


Bo fruwać jest nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie.

Offline

 

#2 2009-08-16 21:34:51

Kokosz

rycerz riposty

7139857
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 228
Punktów :   

Re: TRENING NIEDZIELNY

Jest tylko mały szkopuł... wiekszość sprzętu leży u mnie i u Arvydasa a my nie mamy transportu nie damy rady sami tego przenieść tutaj też jest problem.


Si vis pacem para bellum

Offline

 

#3 2009-08-17 18:41:48

Arvydas

Administrator

7939902
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Re: TRENING NIEDZIELNY

Trening to nie tylko walki kokoszu, jak nie ma transportu to zawsze mozna pobiegac.
Audrius masz racje z tym ze jak do ciebie ja dzwonie lub wysylam esy to brak odpowiedzi lub abonent niedostepny. Wina lezy po obydwu stronach.


No pain, no gain - bez bólu, nie ma przyrostów.
Najtrudniejsza jest walka z własnymi urojeniami - bo nie widać przeciwników.
Nazywając kogoś głupkiem, zastanów się czy nie ma on dostatecznej wiedzy, bo inteligencja i mądrość to dwie różne rzeczy.

Offline

 

#4 2009-08-29 23:17:08

Audrius

chłop

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 8
Punktów :   

Re: TRENING NIEDZIELNY

@Kokoszu bierzesz to co obie potrzebne resztą nie musisz się przejmować jak komuś czegoś brakuje to leży w jego interesie żeby wcześniej o do zadbać i ewentualnie przyjść przed treningiem wziąć co potrzebne. indywidualny sprzęt to już chyba każdy sam da radę sobie przynieść w końcu trzeba przyzwyczajać się do niego i do jego wagi.

@Arvydasie zawsze staram się odpowiadać tylko nie zawsze mam coś na koncie i zdarza się też telefonu zapomnieć, ale mniejsza o to.

Wracając do sedna zaszła zmiana dotycząca treningów:
-otóż od 30.08 bieżącego roku trening zostaje przeniesiony na godzinę 14 bo niestety dni robią się krótsze
-zmienia się także miejsce, spotykamy się przy cmentarzu, koło lasu, na przystanku MPK w razie pytań tym razem telefon mam przy sobie więc nie będzie problemu


Bo fruwać jest nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie.

Offline

 

#5 2010-09-25 10:49:26

zając_sumatrzański

wygadany chłop

Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: TRENING NIEDZIELNY

Trenujecie jeszcze ze sprzętem?
Wyczyściłem swój ekwipunek i pozbierałem, chętnie bym sobie raz w tygodniu poruszał na świeżym powietrzu, jeśli można dołączyć do treningów to czekam na odpowiedź.

Offline

 

#6 2010-10-03 19:42:55

Audrius

chłop

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 8
Punktów :   

Re: TRENING NIEDZIELNY

Nie wiem jak tam reszta ja coś tam działam trochę w innej konwencji może, ale zawsze do przodu. Poza tym nie mam już ochoty każdego zapraszać na treningi, namawiać itd skoro przyjdą dwie osoby bez żadnego sprzętu...


Bo fruwać jest nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo wrocław produkcja maltańczyk hodowla